גם אתה יכול לספק פתרון תאורה מלא
בוא ללמוד על פתרונות התאורה המתקדמים

קבלנים – גם אתם יכולים להציע פתרונות תאורה מתקדמים

כל הלקוחות המבצעים בניה או שיפוץ מחכים לרגע שהכל יסתיים. לקבל את המפתח, להגיע למראה המושלם, הגימור האיכותי. עבורך – קבלן / משפץ – זהו כרטיס הביקור ללקוח הבא!
אתה הרי יודע שככל שתספק פתרון מלא יותר ללקוח שלך, תחסוך ממנו ריצות, תמנע טעויות, ותאפשר לו להגיע לתוצאה המיוחלת.

אנחנו יודעים שאף בעל מקצוע לא אוהב לעשות חצי עבודה ובכלל לא להסתבך עם דברים שיכולים לעכב את מסירת הפרויקט ללקוח או לפגוע בטעם הטוב בסוף התהליך. אל חשש – יש לנו באורבן פתרונות תאורה מתקדמים – להתקנה שקועה, צמודה או מרחפת שפשוט צריך להכיר. גופי התאורה החדשים הם לא המנורות של פעם. מדובר בתוצר ברמה גבוהה, קל להתקנה, ניתן להגיע איתו לתוצאה מרהיבה והוא יגרום ללקוח שלך לזכור אותך לטובה בכל פעם שהוא שומע וואוו ממי שבא לבקר :-)


הכשרת קבלנים בפתרונות התאורה המתקדמים

באורבן חשוב לנו שאתה תקבל את כל הידע הנדרש, תוכל לתת יעוץ ראשוני ותהיה לך אפשרות להציע מגוון פתרונות רחב כדי שהלקוח שלך יקבל את מה שהוא רוצה באמת.
נוסף על קטלוג עשיר – גופי התאורה המתקדמים קלים מאד להתקנה ואנו שמחים להזמין אלינו קבלנים להכיר טכניקות להתקנה קלה ואיכותית, להכיר את חומרי הגלם, גדלים, משקלים, צבעים ועוצמות.
תמיד טוב ללמוד ולהרחיב אופקים. כך קל יותר למכור את הפתרון הנכון ללקוח.

אתכם בכל רגע כדי להתמודד עם כל שאלה או הצעת מחיר

מתמודדים במכרז? רוצים להגיש הצעת מחיר ללקוח? פשוט תדברו איתנו. נעזור לכם להכין כתב כמויות, עלויות, זמני אספקה (כמעט תמיד הכל קיים במלאי) ואפילו לתכנן אתכם יחד, על בסיס תוכנית המבנה – הדמית תאורה ריאליסטית לאישור הלקוח לפני שמתקדמים.

נשמח לארח אתכם להשתלמות קצרה בעולם פתרונות התאורה המתקדמים, כולל התנסות מעשית בהתקנה וטיפים לשיפור הטכניקה והגימור.

צרו איתנו קשר לתיאום פגישה.
 
מעוניינים במידע? בהצעת מחיר?
נשמח לחזור אליכם:
   

 

אורבן - חנות תאורה

רחוב העבודה 1, אור יהודה
ברוכים הבאים - יש חניה
טלפון: 1800-40-30-40

הצהרת נגישותמפת אתריצירת קשרגלריהקטלוגהדמיית תאורה