תאורה מעוצבת
השילוב בין אווירה ופונקציונאליות

תאורה לעסקים ומסחר

בבואנו לעצב עסק או שטח מסחר נלקחים בחשבון גורמים רבים: חווית הקניה של הלקוח, מידוף ותצוגת המוצרים, בטיחות וכמובן אווירת המותג. לתאורה תפקיד מכריע בעיצוב עסקים ושטחי מסחר שכן עם תכנון נכון אפשר ליהנות מכל העולמות: תצוגה איכותית של המוצרים, יצירת אווירה, אמירה עיצובית מקורית ועם עידן הלד נכנס גם שיקול כלכלי וחסכון משמעותי בעלויות החשמל.

תאורה היא מזמן לא רק אור. אם פעם היינו רוכשים נורת ליבון או פלורסנט בגוון קר או חם – כמו בכל עולם טכנולוגי – עולם תאורת הלד כולל בתוכו היבטים של עמידות, סוגי התקנות, גווני אור ואפילו פרמטר בשם CRI שבהסבר פשוט משמעותו איכות האור התקבלת ויכולת העין האנושית להבחין בצבע המקורי בהשוואה לאור יום.

במסעדות לדוגמא, בהן יש צורך ליצור אווירה חמה, לעיתים חשוכה ולעיתים מוארת מאד, הקפדה על אור איכותי תחמיא למנות היוצאות מהמטבח ומשחקי אור ישמרו על האווירה הנכונה בחללים השונים. בחנות אופנה לדוגמא – תאורה נכונה תאפשר ללקוחות להבחין במראה הבד המדויק, בגווניו העדינים – ותאפשר קבלת החלטה נכונה ופחות החזרות ואי שביעות רצון כי "בחנות זה נראה אחרת". במפעל לדוגמא – בו חללי העבודה גבוהים וגדולים מאד יש לחשוב על תאורה עוצמתית אך עם זו חסכונית ולתכנן בפקידה את פיזור האור במקומות הרצויים ולהגיע לכתב כמויות מדויק המונע התקנת תאורה עודפת. אלו רק שלוש דוגמאות שמבליטות את חשיבות איכות התאורה והתכנון המקדים

כיצד בוחרים תאורה איכותית?

על השאלה הזו קשה לענות באופן גורף. למרביתנו חשובה עמידות התאורה לאורך שנים, יציבות התאורה (שלא תהבהב לדוגמא) אך הצורך בגוון כזה או אחר, הצורך בעוצמת תאורה עדינה או עוצמתית וכמובן המראה העיצובי הגלוי או הנסתר של גופי התאורה עצמם – אלו כבר מרכיבים אישיים ולכל אחד הפתרון הנכון הוא שונה.
זהו מקומו של יועץ תאורה מקצועי: להקשיב, להבין, להסביר ולהתאים את התאורה לצרכים המדויקים שלכם.

יעוץ תאורה מקצועי באורבן

חושבים על תאורה ולא יודעים מאיפה להתחיל? כמה צריך? מה מומלץ? מה לקחת בחשבון?
צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו מאיתנו יעוץ תאורה אישי ומקצועי. אם תרצו להתקדם תוכלו לקבל גם הדמית תאורה מדויקת בתלת מימד, מותאמת בדיוק לחלל שלכם. הדמית התאורה ניתנת ללא עלות, על בסיס תוכניות המבנה. הכל כדי שתהיו בטוחים שפתרון התאורה מתאים לצרכים שלכם.

 
מעוניינים במידע? בהצעת מחיר?
נשמח לחזור אליכם:
   

 

אורבן - חנות תאורה

רחוב העבודה 1, אור יהודה
ברוכים הבאים - יש חניה
טלפון: 1800-40-30-40

הצהרת נגישותמפת אתריצירת קשרגלריהקטלוגהדמיית תאורה