חנות תאורה מומלצת

אם כמו רוב האנשים אתם אינכם מומחים מקצועיים בענייני תאורה, הידע הדרוש על מנת לבחור את התאורה המתאימה, הנכונה עבורכם מהווה מטלה לא פשוטה. אז מה עושים? פונים לחנות, למומחי תאורה, על מנת לקבל ייעוץ. איך נדע אם יועץ התאורה בחנות באמת יכול לתת לכם חוות דעת רצינית ונכונה? המשיכו לקרוא.

חנות תאורה מומלצת - איפה עדיף לקנות תאורה?

כאמור, כאשר פונים לחנות תאורה, חשוב לוודא כי היועצים במקום הם בעלי הידע והניסיון הנחוץ כך שימנעו מאתנו טעויות יקרות ורכישת תאורה שאינה מתאימה לצורך ולשימוש. 
חושבים שפניה לרשתות גדולות היא הפתרון? נכון שלפעמים היצע של פתרונות התאורה המוצגים שם הוא גדול, אבל האם המוכרים שם באמת בעלי ידע בתאורה על מנת לכוון אותנו נכונה? ייעוץ אישי ומקצועי הוא אחד הדברים החשובים אותם אתם רוצים לקבל בחנות תאורה. חנות תאורה המספקת גם ייעוץ אישי על פי תכנית דירה לדוגמה עדיפה, כיוון שאתם יודעים שתוכלו לקבל את מידע נכון יותר עבורכם ולא תקבלו את אותו הייעוץ שניתן לקודמכם כאשר הצרכים שלכם שונים לגמרי זה מזה.
בנוסף כדאי גם לבדוק אילו שירותים נוספים מקבלים בחנות, איזה מבחר של סגנונות וסדרות של גופי תאורה קיימים, והאם ניתנת האפשרות של התאמה אישית של המוצרים (צבע, גודל וכדומה). 
כמו כן חשוב לבדוק את איכות המוצרים המוצעים למכירה, האם הם בעלי תקן מתאים, האם הם ממותג ידוע, האם הם מיוצרים מחומרים איכותיים? אחרי הכל, תאורה לא מחליפים כל יום… לכן חשוב לוודא כי אתם קונים מוצר שיאריך חיים.
לבסוף גם חשוב לבדוק את האחריות המתקבלת עם המוצר, לכמה זמן ועל מה, והאם החנות מאפשרת החזרה, החלפה של המוצר במקרה של טעות או פגם.  

רכישת גופי תאורה איכותיים בחנות תאורה מומלצת

כפי שהבנו קודם, תאורה לא מחליפים כל יום ולכן החשיבות הגדולה של איכות גופי התאורה. איך נדע כי גוף התאורה איכותי?
 • תקן: האם המוצר נושא תו תקן מתאים? כאן גם מדובר בבטיחות, מוצר אשר אינו בעל תקן, יתכן כי עדיין הוא איכותי אבל אין לנו כל ראייה לכך שהוא בטיחותי ולכן עשוי להוות סכנת חיים או לגרות נזק לרכוש ממש. התרחקו ממוצרים ללא תקן.
 • יצרן: האם מדובר ביצרן מוכר? האם היצרן מספק אחראיות למוצר? האם היצרן מייצר את המוצרים על פי סטנדרטים בדוקים ובקרת איכות מספקת?
 • החומרים: האם החומרים מהם בנוי גוף התאורה הם חומרים איכותיים, המתאימים לסוג התאורה? האם הצביעה היא איכותית ותחזיק שנים ללא דהייה, חלודה? 
 • התקנה: האם גוף התאורה מתאים לצורת ההתקנה הרצויה - גוף תאורה תלוי, גוף תאורה שקוע, גוף תאורה מוסתר, גוף תאורה פינתי ועוד.
 • חיסכון בחשמל: נושא זה לא תמיד נבדק בעת רכישת תאורה אך חשוב שתקדמו אותו לראש רשימת הדרישות שלכם. מצד אחד עלויות החשמל אינן מפסיקות לגדול ומצד שני צריכת חשמל מוגברת שלא לצורך פוגעת באיכות הסביבה. כיום כולם מנסים להקטין את צריכת החשמל כי זה כדאי וגם אחראי. עם קדמת הטכנולוגיה, הפכו לאופציה הטובה ביותר לתאורה איכותית, חזקה, הניתנת לוויסות, והחסכונית ביותר.  למעשה נורת לד תצרוך בממוצע כ-10% מהצריכה של נורה רגילה - לא דבר של מה בכך. 
 • התאמה אישית: האם ניתן להזמין את גוף התאורה בהתאמה אישית? גודל, אורך, צבע ועוד? 

חנות תאורה מומלצת - רכישת חבילת גופי תאורה במחיר משתלם

כאשר אתם באים לרכוש גופי תאורה, לבית חדש או לקראת שיפוץ של בית, הרי מדובר בכמויות לא קטנות של גופי תאורה  ושווה לבדוק איפה תקבלו את התמורה הטובה ביותר לרכישה הכוללת. לרוב ניתן לקבל הנחות משמעותיות כאשר רוכשים כמויות וזאת בלי קשר למבצעים הקיימים. אין זה אומר שלא כדאי לבדוק מבצעים, אבלברור כי מבצעים אלה לא תמיד יהיו תואמים לצרכים שלנו. כמו כן עדיף לרכוש את כל גופי התאורה במקום טוב אחד ולא ממקורות רבים ושונים. מחיר משתלם גם קשור לאיכות המוצרים, איכות הייעוץ אותו תקבלו (שימנע מכם טעויות ויבטיחו הנאה מלאה מהתאורה שלכם בהמשך) ולא פחות חשוב גם משתלם מאוד לעתיד לרכוש גופי תאורה חסכוניים כמו אלה הנושאים נורות לד.

תאורה במבצע - מה חשוב לבדוק לפני שקונים?

כפי שראינו קודם, תאורה במבצע לא בהכרח תתאים לצרכים שלנו אבל ישנם גם מספר דברים עליהם כדאי לתת את הדעת כאשר אתם באים לרכוש תאורה במבצע:
 • איכות: בדקו כי התאורה במבצע עשויה מחומרים איכותיים שיאריכו חיים, תאורה שתתקלקל בתדירות גבוהה, גם אם נרכשה במבצע, תהפוך במהרה ליקרה מאוד.
 • תקן: האם התאורה במבצע בעלת תו תקן? נושא זה חשוב אף הוא מאחר ויכול להיות לכך השלכות בטיחותיות לא מבוטלת.
 • שימוש: האם התאורה במבצע מתאימה לשימוש לו ייעדתם אותה? למשל תאורה בעלת גוון קר לא תתאים לסלון, לחדר שינה ועוד.
 • תפקיד: האם התאורה במבצע מיועדת לשימוש שעות רבות ביממה? בחירה בתאורה שאינה חסכונית ועם אורך חיי נורה קצרים יחסית יכולה להיות טעות יקרה. תאורת לד כפי שראינו קודם היא מאוד חסכונית ובעלת אורך חיים גבוהה בהרבה בכל סוג תאורה אחר.
 • אחריות: האם התאורה במצע מסופקת עם אחריות יצרן? במקרה של תקלה למי פונים (האם ביכולתם לספק שירות, החלפה, תיקון?).
 • גדלים: האם הגופים מתאימים למקומות בהם הם יותקנו? וודאו כי הגודל של הגופים מתאים לצרכים שלכם - לדוגמה אם מדובר בתאורה מרכזית בסלון - האם גודל גוף התאורה מתאים לפרופורציות הסלון שלכם. גוף תאורה ענק יראה פחות טוב בסלון קטן.
 • ייעוץ: האם ניתן לקבל ייעוץ מקצועי מהמקום בו רוכשים את התאורה במבצע כך שתוכלו לוודא כי אינכם קונים תאורה שאינה מתאימה?
 • תשתית חשמל: אם תשתית החשמל כבר קיימת, האם התאורה במצע מתאימה לתשתית הקיימת? אם התשתית אינה קיימת, מהן ההשלכות לגבי עלויות תשתית של רכישה ושימוש בתאורה במבצע?
 • זמינות: חשוב לחשוב על כמויות כאשר אתם קונים את התאורה במבצע שכן המבצעים לא תמיד חוזרים על עצמם ועל אותם פריטים.
 
 

אורבן - חנות תאורה

רחוב הפלד 6, חולון
טלפון: 1700-55-44-22

מפת אתריצירת קשרגלריהקטלוגהדמיית תאורה